Roger MooreI

Roger George Moore

8,1
8 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Moore

Pamiętny "Święty"

użytkownik usunięty

Roger Moore w roli Simona Templara. Czy ktoś pamięta? Kiedyś była powtórka paru odcinków. Nawet dzisiaj bawi i intryguje. Dlaczego? Bo gra świetny aktor! Chyba się ze mną zgodzicie?
P.S. Uważam, że był najlepszym Bondem. Właśnie ze względu na słynną autoironię... Wielkie brawa, Mister Moore!

swietnie to podsumowales :) kiedy byla powtorka? ja pamietam tylko jak kilka lat temu puszczali (jeszcze mala bylam, ale pamietam)

użytkownik usunięty

Zakochałam się w nim jak miałam 8 lat. Uwielbiam jak podnosi do góry jedną brew a drugą opuszcza i lekko mruży oko.
Lubię ludzi z dystansem do swojej osoby, jasne, że wielkie brawa dla pana Moore!

Ja uwaielbiam jego "polusmiech" ;)

Kilka lat temu w tygodniku TVOkey! przez jeden rok co tydzien dolaczali
1 plytke DVD z dwoma odcinkanmi SWIETEGO w wiekszosci w wersji czarno-
bialej. Przez ten okres Czasu zgromadzilem ok.90 odcinkow,wiec obecnie
mam duzy komfort i przyjemnosc ogladania kiedy chce,bo jesli liczylbym
na telewizje to musialbym BARDZO dlugo czekac. Dodam jeszcze,za mimo
swoich ponad 40 lat serial nic sie zestarzal i ciagle wiele watkow jest
obecnie podobnych i aktualnych. NIECH ZYJE SWIETY!!!

użytkownik usunięty
jedrek_m

Pamiętam ten serial Święty. Bardzo fajny był. Szkoda, że teraz nie leci w TV.

ale jest na dvd! przynajmniej pierwszy sezon. właśnie kończę :)
boski serial, teraz już się takich nie kręci.

malgorzata

Na DVD są wszystkie części ;-) wydane przez TV OK. Wszystkich odcinków jest 118 (71 B&W i 47 kolorowych). Były wydawane w 2 osobnych seriach (jedna po drugiej) właśnie z rozbiciem na czarno-białe kręcone od 1962 do 1965, i kolorowe kręcone od 1966 do 1069. Mam wszystkie :->
Mam też przyjemność posiadać 24 odcinki Świętego z Ianem Ogilvy w roli głównej i muszę przyznać że jak guru jest dla mnie Roger Moore, tak Ian Ogilvy też dobrze sobie poradził z tą rolą mimo presji posiadania tak znakomitego poprzednika. Momentami nawet (co pewnie było zamierzone) mimiką twarzy przypomina Moora...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones