Roger MooreI

Roger George Moore

8,1
8 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Moore

Mam propozycję. Wyślijmy do tv4 prośbę o emisję jakiegoś filmu z moorem. Proponuję na początek "Człowiek który prześladował samego siebie". Zachęcam wszystkich fanów jeśli tych próśb będzie trochę to może się doczekamy emisji. Liczę, że się przyłączycie odpowiedzcie. Gdyż takich filmów nie można nigdzie ani kupić ani ściągnąć. Pozdrawiam.

dudek1520

W Polsce tego filmu faktycznie nie wydano na DVD, ani nie wyemitowano do tej pory w TV, ale w Wielkiej Brytanii jest do dostania bez problemu. Choćby na Amazon: http://www.amazon.co.uk/Man-Who-Haunted-Himself-Dutch/dp/B003ATFM60/ref=sr_1_1?s =dvd&ie=UTF8&qid=1352396393&sr=1-1

snake

wysyłajcie maile z prośbą o emisję tego filmu na adres: sekretariat@tv4.pl

dudek1520

dudek1520 człowieku nie masz co robić tylko wysyłać jakieś apele do tv.Nie lepiej przeczytać sobie jakąś pożyteczną książkę lub pouczyć się jakiego języka obcego.Szkoda czasu na takie pierdoły o których ty wspominałeś.Zresztą który mądry człowiek w dzisiejszych czasach ogląda się na film w tv proszę cię

Kareivis

no myślę że wielu :P

dudek1520

Udało się? Wyemitowano ten film? :) Rzeczywiście jest niezły, lepszy niż wiele tytułów, jakie przewijają się w TV, a Moore bardzo dobrze zagrał główną rolę, podniósł poziom filmu. Jednak na telewizję dzisiaj nie ma co liczyć, praktycznie wszystko, co warte zobaczenia, jest gdzieś dostępne. Taka petycja musiałaby mieć naprawdę sporo podpisów, żeby odniosła jakiś skutek.

Mr. President1

Niestety nie. Mam ten film teraz z napisami to aż tak bardzo mi już nie zależy, chociaż przyznam że wolałbym go z lektorem. Maila parę razy wysłałem ostatnio do tv puls. Nawet mi odpisali, ale na razie nie mają go w planach. Co do Tv Puls to chyba warto pisać odnośnie seriali bo już trochę starszych seriali puścili (podobno na życzenie widzów) jak np. Columbo czy Gliniarz i prokurator. Liczę że kiedyś może puszczą (pisałem w tej sprawie do nich) takie seriale jak: Kojak, Nocny patrol, Żar tropików, Matlock, Herkules, Rewolwer i melonik, Tequila i Bonetti czy Niebezpieczne ujęcia. Może jak się trochę tych próśb zbierze to kto wie.

dudek1520

To byłaby premiera telewizyjna. Puls to dobry pomysł, mają teraz drugi kanał, starają się przyciągnąć więcej widzów i chyba stąd eksperymenty z mało znanymi filmami. Niektóre nawet klasy Z, ale przynajmniej o stacji trochę się mówiło. Może to przyszłość, powinni robić głosowania na fanpage'u czy na swojej stronie, byle to dotarło do jak największego grona. Za nowe licencje raczej muszą płacić, a za coś, co jeszcze nigdzie nie było emitowane, pewnie jeszcze więcej, dlatego czekają na większe akcje. Głosowania czy formularze dotyczące ramówki pomogłyby im bardziej się zorientować w sytuacji, ale już to, że odpowiadają na maile to bardzo pozytywny znak. Telewizja potrzebuje więcej komunikacji z widzami, przynajmniej dla ocieplenia wizerunku, bo konkurencja internetu już odnosi swoje skutki. W każdym razie nie poddawaj się z mailami, w końcu któraś musi odnieść jakiś skutek. :) Może w końcu nauczą się, że trzeba słuchać odbiorców. ;)

Mr. President1

Mam nadzieję bo niektóre filmy czy seriale naprawdę nawet w internecie nie są dostępne przynajmniej z lektorem czy napisami a niekiedy i oryginalną wersję ciężko znaleźć. Takie jak pisałeś głosowania czy propozycję to byłaby świetna sprawa. Bo często w telewizji leci ciągle to samo i już najczęściej filmy o produkcji po 2000 roku a jak jest coś starszego to ciągle to samo jak np Szklana pułapka (fajny film ale nie można przesadzać, 2 tygodnie przed świętami i w święta znów). Ja osobiście chciałbym obejrzeć coś czego nie ma w internecie z lektorem a sporo tego by było chociażby z takimi lektorami jak Moore, Savalas czy Falk. Także pozostaje tylko próbować pisać do tv. Jak byś miał czas to też coś do nich napisz. Może na temat filmu z jakimś z tych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones