PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92247}

Partnerzy

The Persuaders!
7,6 980
ocen
7,6 10 1 980
Partnerzy
powrót do forum serialu Partnerzy

TV Okey! wyda wszystkie 24 odcinki Partnerów.

ocenił(a) serial na 7
ralf251

A no wyda. To fakt niezaprzeczalny. Szkoda tylko, że na zebranie ich wszystkich przyjdzie nam poczekać ponad rok. Niestety kolejne odcinki ukazują się co trzy tygodnie :(. Pocieszające jest to, że do spółki z dwoma innymi niezłymi kryminałami. Serial wprawdzie stary, ale jak to się mówi - jary. Zawsze miło wrócić do dobrego kryminałku.

ralf251

Witam hmm dziwne czy wyda 24 bo dziś napisałem emila do tv okey ile w sumie wyda odcinków to odpisali mi że bendzie ich 20 czy mugbys odpisaadz z kąd masz iformacje że bendzie ich 24 pozdrawiam.

użytkownik usunięty
ralf251

Wyslalem do nich emaila i napisali że wydadzą Nie wiem może gdzieś indziej wysłałeś emaila to juz twoja sprawa

ocenił(a) serial na 10
ralf251

heh jestem szczesliwym posiadaczem wszystkich odcinkow z tv ok ale jednak zz przykrocia musze powiedzic ze nie bylo tam wszytkich odcinkow:/ hm.. teraz juz niewiem czy poprostu zapomnieli o tym jednym czy jest ich wiecej...

wiem ze niebylo jednego poniewaz przed wyjsciem parnetow w tv ok mialem paru nagranychna vhs i jesen z tych co mialem nagrany na kasecie nie pojawil sie w seri z tv ok....

ocenił(a) serial na 10
ralf251

Kto mi opowie o czym jest "Spisek"?? Nie wiem dokładnie który to jest odcinek ;)

Pirat_Dzak

Ponownie w sprzedaży, tym razem należy szukać w kioskach jako osobnego boxa DVD, a nie tekturki w TVOkey. Cena zapewne bez zmian (cena Świętego to 10 złotych), a pierwszy numer (a raczej 41, bo włącza się to do kolekcji Świętego) będzie za 2 tygodnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones