PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103187}

Święty

The Saint
7,5 4 198
ocen
7,5 10 1 4198
Święty
powrót do forum serialu Święty

Serial vs Film

użytkownik usunięty

Który święty jest według was lepszy.Serial z Moorem czy film z Kilmerem.Mój wybór idzie na serial.

ocenił(a) serial na 8

Wydaje mi sie, że serial a film to dwie różne rzeczy. Jedyne co łączy te dwie produkcje to tytuł, imię i nazwisko głównego bohatera oraz zajęcie świętego.. Lubiłem bardzo serial. Film też jest ok (może trochę to połączenie Bonda z Ethanem Hawk'iem z Mission Impossible), ale traktuję obu świętych całkowicie osobno. Jako, że Pan Moore był pierwszy i w latach 60 - stworzył postać, a nowy Święty to całkiem co innego, to przychylam się pod starym The saint :)

Oczywiście, że serial - za klasę, poczucie humoru, klimat, volvo1800S i genialne wykreowanie postaci przez Roger'a Moore'a.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10

Film jest świetny, serial zaś to klasyka. Nie dla każdego, co jest lepsze będzie łatwą odpowiedzią, niemniej serial to ten "prawdziwy" Święty :)

Święty jest tylko jeden. Ok. W 118. odcinkach, ale tylko jeden :)

użytkownik usunięty

Nie zapominajmy o filmach z lat 30., z Louisem Haywardem i Georgem Sandersem w rolach głównych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones