PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803}

Zabójczy widok

A View to a Kill
7,2 32 388
ocen
7,2 10 1 32388
5,8 6
ocen krytyków
Zabójczy widok
powrót do forum filmu Zabójczy widok

Już w "Ośmiorniczce" nie był młodzikiem, ale tryskał energią i humorem w każdej scenie.
Zaskakująco autentycznie wypadły zarówno jego sceny akcji i popisy łóżkowe. Duża w tym zasługa
reżysera, ale i Roger nie wyglądał jeszcze na rezydenta domu starców.

Tymczasem w "Zabójczym widoku" to smętny, posępny dziadek. Czasem jeszcze rzuci dowcip, ale
bez większego entuzjazmu. Już nawet nie próbował się specjalnie gimnastykować na tle
bluescreenów, żeby stworzyć fasadę dla kaskaderów. A w objęciach dwa razy młodszych kobiet
wygląda komicznie. Niepotrzebny występ. Film mógł być lepszy z innym aktorem.

ocenił(a) film na 7
feuerbach

W sumie w tej części mógłby już zagrać Dalton. Poważniejsza fabuła pasowałaby do jego stylu grania.

ocenił(a) film na 10
robert2207

tez wolałbym a zeby w tej częsci zagrał Timoty Dalton,zresztą widac z kolejnym Bondzie jak tryska energią
a Rooger Moore z 60 na karku to juz nie to samo i ten zachwyt pieknych młodych kobiet nad dziadkiem tez mało autentyczny,,tym bardziej ze nie miał tego uroku osobistego co w poprzednich częsciach jak podrywał kobiety,
na Ośmiorniczce powinien Moore zakonczyc kariere Bonda, ale najbardziej sie zestarzała Miss Moneypenny
wyglądało jakby na siłe ją probowali odmłodzić i te jej firtowanie z bondem były fajne w filmach lat 60-tych i 70tych

ocenił(a) film na 10
konrii_2

Najciekawsze jest to, że tutaj kobiety wcale się nad nim nie zachwycają - Stacy przy pierwszym spotkaniu odrzuca jego starania, dopiero potem, jak okazuje się on być jej sprzymierzeńcem, oddaje mu się - po uratowaniu życia. Mayday poszła z nim do łóżka raczej celowo, dla zmyłki a radziecka agentka chciała odebrać mu taśmę z nagraniem o planowanej inwazji. Twórcy wiedzieli co robili ;)
Poza tym widać już tupecik u Moore'a, oj widać :)

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Czyli to jednak był tupecik? Miałam wrażenie, że coś mu się czasem odznacza. Oglądałam film robiąc równocześnie coś innego, i przyznam, że odsłuch był OK - gość ma fajny głos i ten akcent (w końcu Bond), ale wizja już zgrzytała. Aczkolwiek prawda to, iż Panie się na Niego nie rzucały.

ocenił(a) film na 10
creep_

po prostu kręcili filmy z aktorem do końca kontraktu, a że aktor był już w niemłodym wieku to zrobili z niego starzejącego się agenta :) i tak muszę powiedzieć, że Moore to człowiek który starzeje się naprawdę wolno. W pierwszym Bondzie (1972) wyglądał na 30-kę a miał... 45. W latach 80 też grywał w klasykach a miał już 60 na karku i wtedy dopiero na 40-kę wyglądał. Obecnie już ma prawie 90 a czytałem że ma jakąś młodą dziewczynę i że kiedyś gdzieś tam tańczył Gangnam Style, poza tym udziela się w necie, na swoich fejsbukach i twitterach. Widać człowiek tak długo jest młody jak długo młodym się czuje :)

ocenił(a) film na 10
creep_

apropo tupecików - tak :) co ciekawe, Sean Connery we wszystkich Bondach grał w peruce - a tak wyglądał w latach 60:
http://s563.photobucket.com/user/swingingsixties2/media/1960s%20Brigitte%20Bardo t/BrigitteBardot011bgSeanConnery.jpg.html
http://unrealitymag.bcmediagroup.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/02/rare_ celebrity_photos_25.jpg
http://www.moviemarket.com/library/photos/267/267099.jpg

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Poprawiłeś mi humor, dzięki :).

A Moore to widać jak przystało na człowieka i starej daty - a do tego jeszcze ex Bonda - dobrze się prowadzi. Można faktycznie pozazdrościć. Tzn. wszystkiego poza włosami - ale genów się nie przeskoczy... bo nawet jak nauka da radę to Kościół na to nie pozwoli :).

Walken też się jakoś tam trzymie, i włosy też się Go wciąż trzymają, nawet stojąc...

ocenił(a) film na 10
creep_

jak Moore zagrał w 'Wyścigu Cannonball' parodię siebie - po prostu klasa sama w sobie!
Walken - owszem, naturalne włosy. Można poczytać tony artykułów na temat która z gwiazd nosi peruki a która nie :) każdy kto ma naturalną linię włosów tj. zakola (Steve Buscemi) albo wysokie czoło (Nicholas Cage) to ma swoje, a panowie z eleganckimi grzywami zazwyczaj noszą sztuczne (Seagal, Travolta budzą śmiech :P)

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

A już abstrahując od tych włosów to natknęłam się dość przypadkiem na stary artykuł, twierdzący, iż w ten Bond obfituje w przemoc i skąpi na sexie.

Owa przemoc objawia się w otwartym strzelaniu do bezbronnych pracowników kopalni (faktycznie to było dziwne, rozumiem, że Zolin chciał się pozbyć świadków), a braki w tej drugiej sferze zobrazowaną sceną (i znowu przyznam, że rzucającą się w oczy), gdy Bond utula kołderką blondynkę do snu, po czym sam śpi na fotelu. Starości i tupecika Rogerowi nie wypominają, ale jest mowa o wyraźnym zmęczeniu.

Czyli nawet w pruderyjnych latach 80-ych czuło się jakiś zgrzyt i jakby skazę na wizerunku Agenta 007.

http://news.google.com/newspapers?nid=1310&dat=19850530&id=PfFVAAAAIBAJ&sjid=k-E DAAAAIBAJ&pg=6739,7720522

Bruce_Lee

Travolta juź nie nosi tupecika .

Bruce_Lee

Travolta już nie nosi z tego co wiem, A co Rogera jakoś dziwnie się go oglądało w tej części, bardzo sztuczny na twarzy ,czasami miałem wrażenie że ma pomalowane oczy .( oglądany film wczoraj)

Bruce_Lee

A Walken nie miał tupecika ? Albo miał przefarbowane włosy na blond .

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

On zawsze miał tupecik czy tylko w tym filmie? Bo Sean Connery chyba miał od początku serii z Bondem a Roger to nie wiem. W sumie nigdy na to nie zwracałam uwagi i trochę ciężko mi w to uwierzyć...

ocenił(a) film na 10

Connery już w latach 60-tych był prawie całkiem łysy, we wszystkich Bondach miał on perukę. Z kolei Moore widać że tak do 1980 roku miał naturalne włosy, a potem juz takie dziwne zaczesy z jaśnieszymi plamami.
Btw straciliśmy Moora trzy miesiące temu :(

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

Ciężko w to uwierzyć ale kiedyś musiało się to stać. I z każdym Bondem się tak stanie, i z nami też. Ale pozostawił po sobie ślad i ludzie zawsze będą go pamiętać, to najważniejsze. :)

ocenił(a) film na 10

I to jest wlasnie sens zycia, cos po sobie pozostawic, czy to w rodzinie, czy na calym swiecie, wazne zeby zostalo w sercach ludzi ;)

Bruce_Lee

Ale u Seana nie było wcale widać że ma tupecik .

ocenił(a) film na 10
Ruben_fw

Fakt, podobnie z dobrych peruk słynie William Shatner - Kapitan Kirk ze "Star Treka", który ma 88 lat i zatrzymał się tak na 60ce :)

Bruce_Lee

Bardzo lubię Shatnera on też ma 90 a wyglada ba 60 pare .

feuerbach

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

feuerbach

Wogóle jakoś dziwnie wyglądał przed chwilą sobie ten film przypominałem fabuła średnia Zorin niezły .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones