PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803}

Zabójczy widok

A View to a Kill
7,2 32 388
ocen
7,2 10 1 32388
5,8 6
ocen krytyków
Zabójczy widok
powrót do forum filmu Zabójczy widok

A view to a kill

ocenił(a) film na 8

W oczekiwaniu na premierę najnowszego Bond'a odświeżam starego. Zabójczy Widok to jedna z najlepszych części całego cyklu, a jeśli chodzi o te z Roger'em Moore'm to wydaje mi się, że chyba najlepsza.

Roger Moore - trochę "Święty", trochę Bond. Aktor bardzo schematyczny, jak dla mnie taki czaruś bez ikry (dla mnie najlepszym Bond'em jest Pierce Brosnan).

Film ma świetną obsadę. Przede wszystkim pełen gracji i brytyjskiego smaku Patrick Macnee znany z kultowego serialu z lat 60-ych "Rewolwer i melonik", Christopher Walken odnajdujący się w roli psychopatycznego czarnego charakteru oraz Grace Jones stanowiąca coś więcej, niż tylko "ozdobę" dla kolejnej odsłony Bond'a - umięśniona, prawie niema i zabójcza niczym "Terminator".

Film nie byłby jednak wyjątkowy, gdyby nie motyw muzyczny kultowego zespołu Duran Duran idealnie przenoszący Bond'a w lata 80-te.

ocenił(a) film na 10
dorian_fw

A ja kocham Jamesa wlasnie w wykonaniu Rogera :) jestem ogolnie fanka wszystkich bondowskich serii, nie wazne czy gra Craig czy Dalton, ale moim faworytem byl, jest i pozostanie tylko sir Moore :)

ocenił(a) film na 10
nadzia_filmaniak

TAAAAKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pięknie napisane! Roger jest jedyny i niepowtarzalny... też dla mniej synonim tych trzech cyfr... 007 Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 10
Marek32

znaczy "to dla mnie" ..:)

dorian_fw

Jeden z lepszych odcinków z Moorem Roger tu już staruszek i to widać zgadzam się z Chrisem Walkenem jeden z lepszych przeciwników Bonda, piosenka super jedna z lepszych 8/10

ocenił(a) film na 10
dorian_fw

Humor, klasa, ten właśnie czar czynią Rogera wręcz symbolem całej serii, bo to ją odróżnia od zwykłego kina sensacyjnego, ale tu oczywiście każdy ma swojego faworyta, a motyw Duran Duran... rzeczywiście kultowy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones