PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10773}

Quest

The Quest
6,5 29 634
oceny
6,5 10 1 29634
5,8 6
ocen krytyków
Quest
powrót do forum filmu Quest

KTORY WASZYM ZDANIEM FILM JEST LEPSZY. BO JA UWAZAM ZE POMIMO TEGO JAKA FURORE ZROBIL KRWAWY SPORT,POSTAWILBYM NA QUESTA. ZNAKOMITA OBSADA ROGERA MOORA.REZYSEREM BYL NIE KTO INNY JAK VAN DAMME,SCENARZYSTA TAKZE
VAN DAMME CHCIAL ODDAC NIM CHOLD SZTUCE WALK WSCHODNICH,KTOREJ ZAWDZIECZAL SWOJA KARIERE. OUEST THE BEST

ocenił(a) film na 7
leon241

Krwawy sport to rewelacja, ale Quest jest sporo lepszy - bardziej rozbudowana fabuła, bardziej różnorodni zawodnicy na turnieju i oryginalny, wspaniały klimat.

bober

Albo obaj sobie jaja robicie albo ciężko się w głowe uderzyliście

ocenił(a) film na 7
rolnik_sam_w_dolinie

Jeśli tak mają wyglądać twoje wypowiedzi to lepiej wrzuć se na luz. My obaj wyjaśniliśmy dlaczego "Quest" uważamy za lepszy, ty jeszcze nie więc zamiast tak bezsensownie pisać to przytocz jakieś argumenty.

bober

ale o czym tu pisać

przecież QUEST to taki gniot że nawet nie ma sensu cokolwiek wyjaśniać..
.. porównywanie QUESTA, albo co gorsza, mówienie że QUEST jest lepszy od Bloodsport to jakieś tragiczne nieporozumienie..
Nawet zaangażowanie do projektu R.Moore'a nic nie dało.. niestety.

Dlaczego Bloodsport jest lepszy od The Quest? a chociażby ze względu na muzykę, znakomity score napisany przez Hertzoga, poza tym klimat klimat i jeszcze raz klimat którego niestety w The Quest brakuje .
Ja rozumiem że w Krwawym jest wiele błędów i walki są nakręcone dość archaicznie ale za to sama choreografia walk jest niesamowita.
No i przede wszystkim film jest na faktach ale to ma akurat tutaj najmniejsze znaczenie.

Owszem, zgodziłbym się porównywać Bloodsport z Kickboxerem ale szczerze mówiąc też bym nie potrafił ponieważ jeden jest lepszy od drugiego..

według mojej opinii, najlepsze filmy z Van Damme'em (kolejność przypadkowa)-
Krwawy sport
Kickboxer
Lwie serce

dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
rolnik_sam_w_dolinie

Popieram
"Krwawy sport" jest zdecydowanie lepszy.

rolnik_sam_w_dolinie

Dokładnie. Quest jest cieniutki i nie ma co go zestawiać nawet z Bloodsport.

użytkownik usunięty
leon241

Bez wątpienia krwawy sport mam sentyment do tego filmu, ma swoj klimat i coś co sprawia ze sie go zajebiscie oglada,Quest tez nie jest zly ale jego glownym plusem sa sceny walk,Krwawy sport ogladalem wiele razy a do Questa nie wracalem

Nie ma co porównywać. "Krwawy Sport" to film o klasę lepszy- lepiej zagrany, wyreżyserowany, ze wspaniała muzyką i legendą filmów kung fu Bolo Yeungiem, którego udział podnosi prestiż tego filmu. "Quest" nie jest zły, ale to tylko kalka słynnego filmu z 1988 roku.

Najlepsze filmy Belga (kolejność przypadkowa):
"Kickboxer"
"Krwawy sport"
"Lwie serce"
"Podwójne uderzenie"

leon241

Problem polega chyba na tym ze bardzo ciezko zestawiac "Krwawy sport" z innym filmem o podobnej tematyce. Sporom nie bedzie konca z kilku dosc prostych powodow. "Krwawy sport" ma dosc banalna fabule lecz za to niepowtarzalny klimat ktory ciezko przebic. Poza tym z filmem tym czesto wiaza sie wspomnienia z dziecinstwa. "Quest" natomiast to calkime fajna nawalanka ale na miano klasyka niestety nie zasluguje.

ocenił(a) film na 6
32ywis

Bezdyskusyjnie KRWAWY SPORT to absolutny klasyk kina sztuk walki i jeden z najlepszych filmów gatunku. QUEST to natomiast jedynie dobre kino przygodowe z niezłymi walkami.

ocenił(a) film na 7
holstensa

Krwawy sport czu quest? hmmm...Lwie serce ;p

ocenił(a) film na 10
WOREK2005_2

mi bardziej przypadł do gustu Quest ale krwawy sport tez jest super

ocenił(a) film na 8
leon241

a mnie się Quest podobał dużo bardziej niż Krwawy Sport , ba nawet nie wiem co wam sie tak podoba w Bloodsport mnie to w ogóle nie ruszyło

ocenił(a) film na 10
kevin_moore

Quest jest lepszy,ale krwawy sport całkiem fajny film

leon241

Takim pytaniem pokazujesz jak masz spandziolony gust

leon241

Nawet nie mam o czym mówić, Krwawy Sport jest lepszy poza tym oprócz Van Damme'a jest tam Bolo Yeung.

użytkownik usunięty
cyborg.vandamme

Moim zdaniem, oba filmy zasługują na miano : NAJLEPSZY, bo i tu i tam jest walka, JCVD, no i akcja, której w obydwu filmach nie zabraknie :):):)

użytkownik usunięty
leon241

"THE QUEST" tylko i wyłącznie bo "Krwawy Sport" to gówno!

ocenił(a) film na 4

Quest jest taki bardziej prawdziwy, te walki są bardziej realistyczne niż Krwawym sporcie... ale ja jednak zostałbym przy tym drugim ;)

ocenił(a) film na 6
leon241

Bez dyskusji Krwawy Sport. Quest jest śmieszny dla mnie...

ocenił(a) film na 4
Pulser_X

Quest faktycznie jest śmieszny, Krwawy sport jest dużo lepszy, przyjemniej się go ogląda

ocenił(a) film na 5
leon241

Bez zastanowienia "Krwawy sport" lepszy - pod każdym względem!

leon241

Dla mnie najlepszy Krwawy sport następnie Lwie serce i gdzieś tam dalej dopiero Quest.

użytkownik usunięty
leon241

The Quest oglądałem wielokrotnie, a ostatnio sprawiłem sobie wydanie blu-ray, Bloodsport raz i mam dosyć.

ocenił(a) film na 8
leon241

Głupie pytanie, oczywiście, że BloodSport!. Są tam lepsze walki, dużo lepsza obsada (Bolo Yeong spisał się świetnie, dużo lepiej niż Abdel Qissi) Dużo lepsza walka finałowa, więcej technicznych kopnięć i dobrej gry aktorskiej pozostałych aktorów, między innymi Van Damma.
BloodSport 10/10
Quest 8/10

leon241

100 razy lepszy BloodSport !

prof_mateusz27

niema co porównywać :) BloodSport to wielki klasyk :)

leon241

Zdecydowanie "Krwawy sport" jest lepszy. Nie wiem co jeszcze można dopisać, moi przedmówcy wyczerpali prawie wszystkie porównania.
Mogę jedynie dodać, że w "BS" scena końcowa jest bardziej wiarygodna i realistyczna niż w "Quest".
Mianowicie,: Frank Dux dał się obić, ponieważ dostał dawkę jakiegoś proszku w oczy. Później, po koncentracji (przypomniał sobie sceny z treningu, z zawiązaną opaską na oczach) i dał radę, tutaj natomiast, Christopher Dubois
też dał się obić, ale w sumie nie wiadomo dlaczego wygrał, przez doping znajomych?
"Quest" też mi się podobał, ale skoro chodzi o porównanie, to jw.

ocenił(a) film na 8
leon241

Blood Sport. Świetna atmosfera.

ocenił(a) film na 9
leon241

Według mnie The Ouest.

ocenił(a) film na 2
leon241

Tylko Blood Sport!! Quest to gniot.

użytkownik usunięty
leon241

Quest jest dużo lepszy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones