PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31116}
6,2 46
ocen
6,2 10 1 46

Crossplot
powrót do forum filmu Crossplot

Muszę przyznać, że film mi się podobał. Świetna rola Moora. Szkoda, że film tak mało znany i nie można go nigdzie dostać z lektorem.

dudek1520

Zgadzam się z powyższym. Film ma zaskakująco niską ocenę (nie tylko na Filmwebie, także na innych stronach), a to przecież świetne kino sensacyjno-komediowe. Nic ambitnego ani wybitnego, ale jest tu świetny klimat produkcji z tamtych lat. I te fantastyczne nawiązania do "Północ-północny zachód" (np. przezabawna scena w kościele, przypominająca scenę na aukcji). Ode mnie 8/10.

użytkownik usunięty
dudek1520

O czym jest ten film?

Główny bohater chce przeprowadzić (pracuje w jakimś dziale marketingu w korporacji) akcję promocyjną produktu. Ma zamiar zatrudnić do tego aktorkę. Ludzie mafii zamieniają zdjęcia i po zaklepaniu wszystkiego przez szefostwo Moore musi znaleźć inną kobietę (właśnie tą którą szuka mafia). Gdy się orientuje o co chodzi pomaga kobiecie.
Tak z grubsza z tego co pamiętam.

użytkownik usunięty
dudek1520

Fajne to jest? Bo mam zamiar obejrzeć ale nie mam pojęcia o co w tym chodzi...

Mi się podobało. Jak podobał Ci się serial Święty to myślę że ten film także Ci przypadnie do gustu.

użytkownik usunięty
dudek1520

Kocham Świętego!!!

Brak w obsadzie Claudie Lange w roli Marli. Rola jej w Crossplot znacząca, a w obsadzie nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones