PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636418}

Święta na Manhattanie

Mistletoe Over Manhattan
5,8 389
ocen
5,8 10 1 389
Święta na Manhattanie
powrót do forum filmu Święta na Manhattanie

Opis: Lucy i Joe mają problemy w małżeństwie, w wyniku których Joe wyprowadza się z domu. W powietrzu wisi widmo rozwodu, co niekorzystanie wpływa na ich dzieci: Travisa i Bailey. W tym samym czasie na biegunie północnym Świety Mikołaj przytłoczony współczesnym postrzeganiem świąt i swojej osoby traci chęć do pracy i zaczyna myśleć o emeryturze. Zatroskana o męża Pani Mikołajowa postanawia mu pomóc. W tym celu udaje się do Nowego Yorku, gdzie przypadkiem spotyka na swej drodze Joe.

Obejrzałam z dwóch powodów: ze względu na Grega Bryka i chęci znalezienia jakiegoś świątecznego mniej popularnego filmu.

Ocena: 5,5/9
Typowy niedzielny film, nie razi drętwym aktorstwem, nie bije po twarzy moralizmem, chwilami nawet śmieszy (Sparky na drzewie) i, co raczej nikogo nie zaskoczy, nie szokuje zakończeniem.

ocenił(a) film na 8
kosovitz

Dzięki za opis,spojrzałem na Twoje oceny i widzę,że bardzo krytycznie oceniasz świąteczne filmy...

Znawca kina

Owszem, bo większość niestety jest mało udana, więc film z oceną 5.5 to zdecydowanie godna polecenia produkcja.

ocenił(a) film na 8
kosovitz

To chyba się musiałaś męczyć oglądając te filmy skoro tyle jedynek wystawiłaś ?

Znawca kina

Tak, napisałam nawet o tej męce na blogu

ocenił(a) film na 9
kosovitz

Właśnie obejrzałem na TV Puls,owszem mało znany film i aż się zdziwiłem że po tylu latach dopiero puścili go w tv.Bardzo fajne świąteczne kino,w sam raz na świąteczny okres.Do tego śliczna główna bohaterka,spodobała mi się już w serialu,Dwóch i pół,tam była jeszcze młodsza,ale tu też wyglądała bombowo ;).Co do oceny znacznie zaniżona tu na FW,powinna być wyższa.

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

A która główna bohaterka? Ta mikołajowa czy policjantowa?

ocenił(a) film na 9
Wydmin

Stary,już tyle lat temu ten film oglądałem,że już nawet go nie pamiętam.Zobacz która z nich występowała w,Dwóch i pół.To się dowiesz o którą mi chodziło ;)

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Nie udało mi się to, żadnej nie odnalazłem, stąd pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones